KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16516110
nr 1651 6110
Iwar Donnér
(1884-1964), Sverige
Teckning, Blyerts, Signerad, daterad Nizza 1927, Promenad de anglais, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 27x36 cm
Kondition: med dedikation
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:42:31
21/10 20:35:49
Iwar Donnér
Läs mer om Iwar Donnér