KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 16516110

nr 1651 6110

Iwar Donnér

(1884-1964), Sverige

Teckning, Blyerts, Signerad, daterad Nizza 1927, Promenad de anglais, 25x34 cm, yttermått inklusive ram: 27x36 cm

Kondition: med dedikation

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 20:42:31

21/10 20:35:49 1      Vinnande bud

Iwar Donnér

Läs mer om Iwar Donnér